Hastane Gıdalarının Kalitesi

 

Bu yazıda, İngiltere’deki tıbbi tesislerin birkaçında servis edilen gıdanın kalitesi veya yokluğu hakkında blog yazıyorum. Nanım son zamanlarda evime deli olan hastanede öldü. Popüler tıbbi tesis zararlıları arasında vuruldu ve aynı zamanda aşırı derecede zayıfladı. Dayanıklılığını artırmaya kesinlikle yardımcı olacak bazı saygın yiyeceklere ihtiyacı vardı. Elde ettiği şeyler genellikle o kadar zayıftı ve iştah açıcıydı ki yemek yemeyi zor buluyordu.

hasta yatağı kiralama

Ailenin çeşitli üyelerinin onu daha fazla tüketmesi için takip etme girişimlerine rağmen, onu tolere etmeyebilir ve ayrıca yemeğin tadı olmadığını ve iğrenç olduğunu iddia etmeye devam edebilirdi. Neyin dağıtıldığını gördüğümde pek çekici olmadığını itiraf etmeliyim.

Birleşik Krallık’ta, dünyadaki diğer birçok ülkeyle karşılaştırdığınızda, hastanelerimizin kriterinde gerçekten şanslıyız. Ülkemiz son derece zengindir ancak bu paranın büyük bir kısmı belirli işler için israf edilmektedir. Elbette hastanelerimizdeki insanlar, tüketmelerini bekleyebilecekleri çok daha yüksek standartta gıda alma hakkına sahiptir.

Geçenlerde Jamie Oliver’ın Birleşik Krallık’taki okullarda yemek standardını nasıl yükseltmeye çalıştığına dair bir programın tadını çıkardım. Bu çok değerli bir iş ve ayrıca iki çocuklu bir baba olarak, çoğu okulda sunulan kantin yemeklerinin sıfırdan ibaret olmadığının fazlasıyla farkındayım. Kendi çocuklarımın gittiği kurumlarda, ebeveynlerin bu öğünleri ödeme seçeneği var ya da çocuklarını doldurulmuş öğle yemeği yapabilirler. Doldurulmuş öğle yemeği seçeneğini seçiyoruz.

Hastanelerde böyle bir seçenek yoktur. Nanım için biraz yiyecek hazırlama yeteneğine sahip olmayı kesinlikle çok isterdim, daha sonra onu ziyaret ettiğimde ona götürebilirim. Kesinlikle aynı şekilde, bazı temizlik maddelerini almış olmayı da isterdim, çünkü konum biraz tlc ve biraz boya ile bitmiş olabilirdi.

Jamie Oliver’a bir mesaj, çok iyi bir görev yapıyorsunuz, ancak lütfen odak noktanızı bir sonraki sağlık tesislerine dönüştürebilirsiniz!

Tony Blair’e bir mesaj, Irak’taki askerlerimizi ortadan kaldırmak için nakit harcamayı bırak ve kendi başının çaresine bakmaya başla!

Son günlerini geçirdiği sağlık merkezinde yemek ihtiyacı gerçekten daha iyi olsaydı, nanımın kesinlikle hayatta kalacağını söylemeye çalışmıyorum. Söylemeye çalıştığım şey, orada herhangi bir zaman geçirmek zorunda kalmadan önce, umarım büyük bir şekilde gelişeceğini umduğumdur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *